Eksperymentów ciąg dalszy
Pierwsze zimowe zadanie to "Zimowe bańki". Do zadania potrzebowaliśmy zestawu do puszczania baniek i ujemnej temperatury. Dzieci tworzyły bańki i prowadziły obserwacje.
Drugim zimowym zadaniem była "Hodowla kryształów soli. Dzieci wsypywały sól do słoiczka z ciepłą wodą, a następnie na słoiczku kładły patyczek z przywiązaną do niego nitką, tak by była ona zanurzona w wodzie. Przed kilka kolejnych dni dzieci prowadziły obserwacje.




