Kolejna wizyta w Teatrze Guliwer
Osnową tego świątecznego spektaklu są trzy przeplatające się ze sobą historie. Każda z nich zwraca uwagę na inny aspekt tego niezwykłego czasu. Przedstawienie zabrało dzieci w podróż po tym szczególnym czasie, który dla niektórych jest okresem radosnego oczekiwania, a dla innych chwilą wyciszenia i oderwania od codzienności. Przezabawna drużyna Mikołaja bawi się pakując prezenty, samotna kobieta spędza czas w pustym mieszkaniu, a pastuszkowie zmierzają do stajenki, by przywitać Dzieciątko. Wszystkim przewodzi tytułowa Gwiazdka.
Po zakończonym spektaklu dzieci jak zawsze dzieliły się swoimi wrażeniami.
W ramach naszej innowacji starszaki wykonały ulubioną postać z przedstawienia z wykorzystaniem drewnianej łyżki. Kukiełki posłużyły również do zabaw w naszym kąciku teatralnym.








