Mikołaj w przedszkolu

Tego dnia dzieci obejrzały wspaniały spektakl teatralny "Choinka". Bohaterami spotkania były zabawki choinkowe, które szukały swojego miejsca na dużym, zielonym drzewku. Wspólnie z Bałwankiem szukały prawdziwego sensu świątecznych dekoracji. To bardzo pogodne i radosne przedstawienie. A po zakończeniu spektaklu dzieci dowiedziały się czym jest i jak działa teatr magnesu oraz poznały technikę podkładania głosu postaciom. 

Następnie zapukał do drzwi niecodzienny gość... Mikołaj. Dzieci zaśpiewały mu piosenkę, porozmawiały z Mikołajem i otrzymały długo wyczekiwane prezenty. Nie obyło się również beż pamiątkowej sesji fotograficznej.

Na koniec dnia dzieci zaprezentowały swoje talenty malując mikołaje.

Był to dzień pełen radości. 

Script logo