Mikołaj w przedszkolu
Tego dnia dzieci obejrzały wspaniały spektakl teatralny "Choinka". Bohaterami spotkania były zabawki choinkowe, które szukały swojego miejsca na dużym, zielonym drzewku. Wspólnie z Bałwankiem szukały prawdziwego sensu świątecznych dekoracji. To bardzo pogodne i radosne przedstawienie. A po zakończeniu spektaklu dzieci dowiedziały się czym jest i jak działa teatr magnesu oraz poznały technikę podkładania głosu postaciom.
Następnie zapukał do drzwi niecodzienny gość... Mikołaj. Dzieci zaśpiewały mu piosenkę, porozmawiały z Mikołajem i otrzymały długo wyczekiwane prezenty. Nie obyło się również beż pamiątkowej sesji fotograficznej.
Na koniec dnia dzieci zaprezentowały swoje talenty malując mikołaje.
Był to dzień pełen radości.





