Warsztaty
Tematem spotkania była nasza planeta. Uczniowie przedstawili jak można dbać o środowisko naturalne na co dzień (segregowanie odpadów, oszczędzanie wody, oszczędzanie prądu, używanie toreb wielokrotnego użytku, ograniczenie jazdy samochodem, sadzenie drzew). Dzieci oglądały teatrzyk przygotowany przez naszych gości a następnie grały w grę planszową sprawdzającą wiedzę na temat dbania o naszą planetę.





