Z wizytą w teatrze
Tym spektaklem starszaki rozpoczęły udział w "Kursie wiedzy o teatrze". W ramach kursu przed każdym spektaklem odbywają się lekcje teatralne, na których dzieci zapoznają się z podstawowymi pojęciami związanymi z teatrem oraz zasadami prawidłowego zachowania obowiązującymi w tym miejscu.
Dziś każde dziecko otrzymało teczkę, a w niej karty przygotowane na każdą obejrzaną sztukę. Zadaniem starszaków będzie narysowanie tego, co najbardziej spodobało mu się w danym spektaklu.


